A A A

Intencje Każdy z nas niech światło: pokoju, wiary, miłości i nadzieji nieustająco podtrzymuje

  • Intencje modlitewne- w intencjach przesyłanych do Siostry Wiesławy bedziemy się modlić, nie bedą one umieszczane na stronie do końca pażdziernika.
    karwacka@ecclesia.org.pl 
  • Intencje będą czytane:
    • na Mszach Św. "Piątego Świata",
    • na nabożeństwach o uzdrowienie ludzi i małżeństw z różnych słabości i dolegliwości - każda ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.30.
    • na Mszy Św. w intencji małżeństw niesakramentalnych - każda niedziela, godz.20.00. 

 Wspierajmy się nawzajem - prośba o modlitwę Bardzo proszę o modlitwę za uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa

oraz o łaskę wiary dla mnie,żony Magdaleny i syna Jakuba.
Michał 


 

Proszę o modlitwę w intencji Kornela, by odnalazł drogę do Boga, o uzdrowienie naszej relacji i łaskę związku sakramentalnego z nim.

Bóg zapłać za modlitwę.


 Dobry Boże pobłogosławi moje małżeństwo i natchnij nas Duchem Świętym, abyśmy odnaleźli w sobie siłę do walki z przeciwnościami losu i o siebie. Spraw by spłynęł na nas dar czystej, bezwarunkowej miłości, byśmy wytrwali w swoim małżeństwie i wspólnie wychowali nasze wspaniałe dzieci. Oczyść moje serce, by było bardziej otwarte i bym zaakceptowała dziecko mojego męża z inną kobietą. Daj nam siłę i mądrość dokonywania właściwych wyborów.
Bóg zapłać za modlitwę, bo tego teraz najbardziej potrzebujemy.
Iwona


 

Dobry Boże, Maryjo Matko pięknej miłości, proszę o łaskę przemiany serca mojego męża Artura. Aby nasze malzenstwo przetrwało tę próbę i by mój mąż znalazł siłę i wiarę byśmy mogli dalej kroczyć razem w tym życiu. Proszę o wierność dla niego, aby nie uległ pokusom zdrady. Boże stój zawsze na jego drodze, nie pozwól mu błądzić, niech ponownie otworzy swoje serce na Ciebie Dobry Panie. Chroń go od zła, daj mu silną wiarę oraz świętość, pozwól wzrastać wśród prawdziwych mężczyzn  i być dla mnie i naszej rodziny prawdziwym oparciem. Spraw, aby dzięki mnie mógł stawać się lepszym mężem i ojcem naszych przyszłych dzieci. Chcę jego szczęścia. Kocham go. Amen


 

 Żyję w zwiazku niesakramentalnym z moją żoną Lucile.  Przechodzimy ciężki okres w naszym małżenstwie, moja żona jest zagubiona i chce rozwodu. Moje malżenstwo jest bardzo ważne dla mnie, chcialbym w przyszlości wziąć ślub kościelny. Dlatego zwracam się z prośbą o modlitwę, aby nasze małżeńswo przetrwało tą próbę i by możja żona znalazla siłę i wiarę byśmy mogli dalej razem kroczyć w tym życiu.

Dziękuję i Bóg zapłać Przemek


 BŁAGAM o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o przemianę serca mojego męża, o powrót męża do małżeństwa, o dary Ducha Świętego, o miłość, jedność i zgodę w naszym małżeństwie, o przyznanie mi opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.

Asia


 

Panie Jezu oddaję Tobie te dwie bardzo poranione dusze, proszę Cię o łaskę nawrócenie dla Tomasza i Marzeny o przemianę ich serc. Ulecz te wszystkie rany odrzucenia, wlej w ich serca łaskę pięknej i wzajemnej miłości a przede wszystkich łaskę wzajemnego przebaczenia wyrządzonych sobie wzajemnie krzywd. Uzdrów ich związek małżeński. Wyprowadź z tych ciemności w których są obecnie pogrążeni. Maryjo Matko Pięknej miłości wskaż im drogę i ratunek do ponownego odnalezienie miłości, ale tylko tej, która pochodzi tylko od Boga. Duchu Święty umocnij ich Twoją Swiętą wiarą , ratuj to małżeństwo z kolejnego potępienia i daj im łaskę zbawienia, a nie wieczystego potępienia .

Jezusie, Maryjo, Św. Józefie prosi Cię udręczona matka Tomasza.


 


 

Dobry Boże proszę o łaskę przemiany naszych serc, o potrzebne dary Ducha Świętego, dar przebaczania i pojednania naszych serc, aby się już nigdy nie raniły, a miłość zwyciężyła przeszłe urazy, uczucia odrodzily się z nową mocą, abysmy potrafili znów iść przez życie wspólnie i zostali złączeni sakramentem małżeństwa.

Bóg zapłać za modlitwę
Ewa


 Pax!
Proszę o modlitwę i wsparcie duchowe.
Mój mąż miesiąc temu wyprowadził się z domu.
BeataProszę o modlitwę za nasze małżeństwo, aby się nie rozpadło. Proszę,żeby Bóg dał nam szansę na odratowanie małżeństwa. Proszę niech mąż wycofa pozew rozwodowy, żeby nasze małżeństwo nie rozpadło się bez powodu. Proszę, aby mąż odnalazł w sobie miłość do mnie i pokochał mnie na nowo i uwierzył, że możemy być razem szczęśliwi.
Proszę z całego serca Boże nie odbieraj mi Marcina 
Agnieszka

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji składu osobowego Trybunału, Sadu Metropolitalnego w Warszawie o dobre rozeznanie w sprawie stwierdzenia nieważności małżeństwa założonej przez Krzysztofa.
Bóg zapłać Marta
Szczęść Boże,
Błagam Boga przez modlitwę o pojednanie, zgodę i miłość w naszym małżeństwie, a przede wszystkim by mąż do mnie wrócił (na dobre i na złe), by Duch Św. Natchnął mojego męża Konrada, by przejrzał na oczy, błagam też Boga aby ta kobieta, która przyczynią się do niezgody między mną a mężem, powoduje płacz mój i dzieci, spotkała na swojej drodze kogoś kto będzie mógł ją pokochać i będzie z nim szczęśliwa. Proszę o modlitwę wstawienniczą o oddalenie pozwu rozwodowego i uratowanie naszego małżeństwa, które przeżywa bardzo trudne chwile.
Z Panem Bogiem Agnieszka L.

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej i mojego męża, aby już nic nas nie nękało, o uratowanie naszej miłości i radości w naszym życiu. Proszę także, aby Bóg zesłał nam Światło Ducha Świętego, który pokieruje nami w znalezieniu pomyślnego rozwiązania ważnej dla nas, ale beznadziejnie trudnej sprawy. Proszę w modlitwie o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszych dzieci, by mogły szybko wrócić do domu. 
Maria

Ave Maria!
W dalszym ciągu blagam Boga przez św. Faustynę o dar pojednania i zgody w naszym małżeństwie, a przede wszystkim wybaczenia mi przez żonę Leonie haniebnej zdrady. Proszę o modlitwę wstawienniczą o oddalenie pozwu rozwodowego i uratowanie naszego sakramentalnego małżeństwa.
Z Panem Bogiem!
Tomasz

Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Darka i bratowej Agaty, którzy żyją w związku niesakramentalnym (ona po rozwodzie). Proszę Boga o ich nawrócenie, aby Bóg zmienił ich serca i zamieszkał w nich. Aby zrozumieli, że tylko On może uzdrowić ich relacje.
Sylwia

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, by odnalazł drogę do Boga i wrócił do Kościoła. O łaskę związku sakramentalnego z Krzysztofem.
Bóg zapłać za modlitwę. 
Agnieszka

Proszę Boga o uzdrowienie relacji w moim małżeństwie, żeby żona uwierzyła w czystość moich intencji. Ludzi dobrej woli proszę o wsparcie modlitwą mojej prośby.
Tomasz

Proszę Boga o silną wolę, żeby udało mi się nie odejść od Pana Boga. Proszę również o światło Ducha Świętego dla mojego znajomego i jego nawrócenie.
Marzena

Proszę o modlitwę w intencji mojego Męża Pawła, aby dostrzegł szczęście w życiu przy żonie i dziecku.
Ania
Szczęść Boże,
znalazłam się w trudnej, sytuacji, poznałam mężczyznę, który obecnie jest w trakcie rozwodu, a którego nie ja byłam przyczyną. 
Podobamy się sobie, chcemy się związać, chcemy spróbować. Proszę o modlitwę, o dary Ducha Świętego, abyśmy poznali prawdę i drogę, którą wyznaczył nam Bóg, 
abyśmy umieli rozpoznać to, czy obieramy właściwą drogę. Proszę o szczególną modlitwę w intencji Rafała i o mnie, abym umiała odczytać wolę Boga... 
dziękuję, Sabina
Proszę o modlitwę za mojego znajomego Andrzeja, który po nieudanym pierwszym małżeństwie sakramentalnym,
z którego urodziło się dwoje już dziś dorosłych dzieci, rozwiódł się (15 lat temu), a od 10 lat żyje w tzw. wolnym związku (konkubenckim)
z kobietą również rozwiedzioną. Mają wspólnie małe dziecko. Ich wolny związek jest dla nich ciężarem,
a nie potrafią znaleźć z niego drogi wyjścia. Beznadziejny, trudny przypadek...
Proszę dla nich o Boże światło i o Bożą interwencję oraz o spotkanie właściwych osób, które pomogą im w podjęciu dobrych decyzji. 
Elżbieta 

Po 11 latach małżeństwa żona Gosia odeszła do innego mężczyzny, jest w związku cywilnym i spodziewa się dziecka. Trudno o cokolwiek prosić, bo sprawa jest tak beznadziejna. Nasza córka Julka ma rozbite dzieciństwo. Proszę o dobro dla nas, w boleści pogrążony 
Jacek 


Z serca proszę o wsparcie modlitewne w intencji głębokiej więzi miłosnej, 
jaka z wzajemnością połączyła mnie ze wspaniałą osobą , kochającym, oddanym i czułym mężczyzną , jednak z przeszkodą do związku sakramentalnego. Proszę ogromnie o modlitwę, abym mogła osobę tą kochać w zgodzie z miłością bożą i kościelną , bez grzechu. Z uszanowaniem 
MG. 


Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę, o oczyszczenie i odrodzenie mojego związku z Zofią. Proszę, aby zaistniałą pustkę i dystans wypełniła miłość, jedność, harmonia, z rozumienie i radość. 
Proszę o wstawiennictwo, jeżeli taka jest wola Boga, aby w pełni otworzył nasze serca na siebie i pomógł w zbudowaniu wspólnego domu i rodziny. 
Proszę również o przemianę dla Zofii, aby otworzyła się na mądrość i prawdę Bożą. Aby zobaczyła prawdę o sobie, a Bóg uwolnił ją od uzależnienia od alkoholu i wieloletniego uwikłania w bardzo trudną sytuację.

Bardzo dziękuję, Jakub
Szczęść Boże!
Czy mógłbym prosić o modlitwę, tak bardzo potrzebna mi interwencja Boga w tej beznadziejnej sytuacji w jakiej się znalazłem... proszę
zrozpaczony 
Paweł


Proszę o modlitwę w mojej intencji oraz Roberta, rówież dla naszych rodzin.
Mamy swoje małżeństwa zranione i chcemy byc razem, niech się spełni wola Boga, o to prosimy w codziennej modlitwie 
Danka